עיצוב ללא שם - 2024-02-28T165333.961 (1)

קטמיינד ישראל

עיצוב ללא שם - 2024-02-28T165333.961 (1)

טיפול חדשני לדיכאון קליני באמצעות קטמין עם צוות מומחים צמוד!

במה מרפאתנו מתמחה?

המרפאה שלנו, KetaMind, מספקת קטמין בתצורת עירוי לוריד, בליווי צוות רפואי האמון על בקרת מצבו הבריאותי של המטופל בעת קבלת הטיפול, ושמירה על חוויה נעימה ובטוחה בקרב המטופלים.

כמות הטיפולים המומלצת, על פי מחקרים שבוצעו בנושא, היא תשעה טיפולים לאורך שישה שבועות (2 טיפולים בשבוע לאורך 3 שבועות, ולאחר מכן טיפול אחד בשבוע לאורך 3 שבועות).
לאחר קבלת הטיפולים הללו, תדירות וכמות הטיפולים להמשך היא פרסונלית ונקבעת על פי מצב ההתקדמות והצורך האישי של המטופל, תוך התייעצות עם פסיכיאטר מטעמנו.

קרא עוד

במה אנחנו מטפלים?

ketamine therapy for depression disorder

דיכאון

עיצוב ללא שם - 2024-02-27T161545.641 (1)

חרדה

ketamine therapy israel

PTSD

Ketamine therapy for Suicidality

אובדנות

בואו לבדוק אם הטיפול מתאים לכם!

תהליך טיפולי מהיר ב5 שלבים

ממלאים את שאלון ההכרות

1

2

מתאם הטיפול יוצר עמכם קשר

3

פגישה עם רופא

4

התאמת תוכנית טיפול

5

קביעת מועדים לטיפול בקטמין, בהתאם לזמינותך

קצת עלינו

קטמיינד היא מרפאה פסיכיאטרית המציעה טיפולים חדשניים ביותר בתחום בריאות הנפש, במסגרת נגישה, מסבירת פנים ונינוחה. אנחנו מאמינים שהגישה הנכונה לבריאות הנפש מבוססת על ראייה אישית והוליסטית של המטופל. אנחנו מציעים פתרון חדשני, מוכח ומיטיב, שעד לאחרונה לא היה זמין בישראל.

במידה שהינך מעוניין בטיפול או בפרטים נוספים על התהליך, בבקשה תמלא את הטופס בקישור ונחזור אליך בהקדם.

Ketamind Doctors staff

בואו לבדוק אם הטיפול מתאים לכם!

מומחי הקטמין של קטמיינד

המרפאה שלנו היא ממרפאות הקטמין היחידות שמאחדות תחת קורת גג אחת מומחיות וניסיון של אנשי מקצוע מתחום בריאות הנפש – החל משלב ההערכה הראשונית ועד לתמיכה לאחר תום הטיפול.

השילוב של הכוונה מצד אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש מחד גיסא, והמומחיות הרפואית שלנו מאידך גיסא, מאפשר לנו להתאים תוכנית טיפול אישית לכל מטופל ומטופל.

פרופ' מיכאל דרשר, MD FACEP

מנכ"ל (CEO), מייסד שותף

לד"ר דרשר תואר בכלכלה מאוניברסיטת מישיגן והוא בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה. הוא התמחה ברפואת חירום בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת קונטיקט.

ד"ר סטיוארט סיידמן, MD

סמנכ"ל רפואי (CMO), מייסד שותף

לד"ר סיידמן תואר ראשון ותואר ד"ר לרפואה מאוניברסיטת אמורי. הוא התמחה ברפואה פנימית בבית החולים של אוניברסיטת פנסילבניה, השלים הכשרה בבריאות הציבור במרכזים לבקרת מחלות..

אהרון פרנקל

מייסד שותף, סמנכ"ל תפעול (COO)

אהרון פרנקל הוא יזם סדרתי. אהרון מביא איתו מעל ל־40 שנות ניסיון בטכנולוגיה, בייצור ובתחומי תעשייה מגוונים. בעל תואר ראשון מאוניברסיטת העיר ניו יורק.

חיים רקלו

מנהל בפועל

חיים הוא מנהל רפואי ויזם. לאחרונה פרש מתפקידו כמנכ"ל חברתPsyTech Inc המתמחה בריפוי באמצעות תרופות פסיכדליות, המבוסס על איכות טיפולית. הוא הוביל את החברה מהקמתה ועד למכירתה.

בואו לבדוק אם הטיפול מתאים לכם!

"קטמין הוא סם מסוכן בהתאם לפקודת הסמים המסוכנים [נוסח חדש], התשל"ג-1973. האחזקה של קטמין במרפאת קטמיינד בע"מ והשימוש בו מתבצעים בידי רופאים מורשים בלבד, בהתאם להוראות סעיף 11(2) לפקודת הסמים המסוכנים ותקנה 16 לתקנות הסמים המסוכנים, התש"ם-1979 ובכפוף לשיקול דעת רפואי. אין לראות באמור באתר זה משום עידוד או המלצה לשימוש בקטמין או בכל סם מסוכן אחר שלא בהתאם להוראות הדין ובהתאם להוראת רופא.
מוצרי הקטמין בהם נעשה שימוש במרפאת קטמיינד בע"מ הם תכשירים הרשומים בישראל, אך אינם מאושרים להתוויות של טיפולים בתחום בריאות הנפש. בהתאם, השימוש בתכשירי הקטמין מתבצע בהתאם להוראת תקנה 29(א)(10) לתקנות הרוקחים (תכשירים), התשמ"ו-1986, על פי מרשמים מיוחדים המועברים לבדיקת משרד הבריאות. אין לראות באמור באתר משום עידוד או המלצה לשימוש בתכשירי קטמין שלא בהתאם לתנאי הרישום שלהם או שלא בהתאם להוראת רופא.
כל המידע המופיע באתר זה מובא למטרות אינפורמטיביות כלליות בלבד. אין באמור באתר כדי להוות אבחון רפואי, המלצה לטיפול כלשהו או תחליף להיוועצות באנשי מקצוע מוסמכים."