הצוות שלנו

מומחי הקטמין של קטמיינד

המרפאה שלנו היא ממרפאות הקטמין היחידות שמאחדות תחת קורת גג אחת מומחיות וניסיון של אנשי מקצוע מתחום בריאות הנפש – החל משלב ההערכה הראשונית ועד לתמיכה לאחר תום הטיפול. השילוב של הכוונה מצד אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש מחד גיסא, והמומחיות הרפואית שלנו מאידך גיסא, מאפשר לנו להתאים תוכנית טיפול אישית לכל מטופל ומטופל.

Ketamind Doctors staff

הכירו את הצוות שלנו

מקצועיות ורגישות

Prof. Dr. Michael Drescher

פרופ' מיכאל דרשר, MD FACEP

מנכ"ל (CEO), מייסד שותף

לד"ר דרשר תואר בכלכלה מאוניברסיטת מישיגן והוא בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה. הוא התמחה ברפואת חירום בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת קונטיקט. הוא עובד כרופא ברפואה דחופה זה 25 שנה, בארה"ב ובישראל. הוא עמית במכללה האמריקאית לרופאי רפואה דחופה ומוסמך מטעם המועצה האמריקאית לרפואה דחופה. כמו כן הוא רופא מוסמך מומחה לרפואה לא דחופה מטעם משרד הבריאות בישראל.

ד"ר דרשר מילא שורה של תפקידים ניהוליים מובילים, בהם מנהל המחלקה לרפואה דחופה בבית חולים הרטפורד בארצות הברית, ובתפקידו האחרון שימש כמנהל המחלקה לרפואה דחופה בבית החולים בילינסון. הוא יו"ר האיגוד הישראלי לרפואה דחופה.

ד"ר דרשר הוא פרופסור חבר לרפואה דחופה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת קונטיקט ופרופסור חבר אורח לרפואה דחופה בפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב. הוא זכה בפרסי הוראה שונים בשני המוסדות המוזכרים לעיל, ופרסם יותר מ־40 מאמרים, לרבות מאמרים בנושא רפואת חירום פסיכיאטרית ושליטה בכאב.

לאחר עשרות שנים של טיפול בחולים במחלקות לרפואה דחופה, לפרופ' דרשר ניסיון עשיר בשימוש בטוח ויעיל בקטמין ובתרופות הרגעה אחרות. מטופליו בקטה־מיינד נהנים מניסיונו הרב ומרגישים שהם נמצאים בידיים טובות ומהימנות, בדרכם לבריאות איתנה.

Dr. Stuart Seidman MD, Psychiatrist

ד"ר סטיוארט סיידמן, MD

סמנכ"ל רפואי (CMO), מייסד שותף

לד"ר סיידמן תואר ראשון ותואר ד"ר לרפואה מאוניברסיטת אמורי. הוא התמחה ברפואה פנימית בבית החולים של אוניברסיטת פנסילבניה, השלים הכשרה בבריאות הציבור במרכזים לבקרת מחלות והתמחות ותת־התמחות בפסיכיאטריה ופסיכו־פרמקולוגיה במכללה לרופאים ומנתחים של אוניברסיטת קולומביה. הוא שימש פסיכיאטר בכיר וחוקר באוניברסיטת קולומביה במשך 15 שנה. בישראל, הוא חוקר, מלמד ועובד בבית החולים שיבא. הוא ניהל שורה של מחקרים קליניים ופרסם מאמרים רבים. ד"ר סיידמן הוא שותף ב"נגב קפיטל", קרן השקעות המתמחה ברפואה פסיכדלית.

ד"ר סיידמן עובד כפסיכיאטר בארצות הברית ובישראל כבר יותר מ־25 שנה. הוא מייסד שותף ומנהל רפואי ב"אינטגריטי קר" בניו יורק – מרפאה המתמקדת בטיפול מקיף בחרדים. הוא מטפל בקטמין במרפאתו הפרטית בניו יורק החל מ־2012.

Aron Frankel - Co-Founder & Chief Operating Officer

אהרון פרנקל

מייסד שותף, סמנכ"ל תפעול (COO)

אהרון פרנקל הוא יזם סדרתי. אהרון מביא איתו מעל ל־40 שנות ניסיון בטכנולוגיה, בייצור ובתחומי תעשייה מגוונים. בעל תואר ראשון מאוניברסיטת העיר ניו יורק.

Hayim Raclaw - Ketamind Isreal

חיים רקלו

מנהל בפועל

חיים הוא מנהל רפואי ויזם. לאחרונה פרש מתפקידו כמנכ"ל חברתPsyTech Inc המתמחה בריפוי באמצעות תרופות פסיכדליות, המבוסס על איכות טיפולית. הוא הוביל את החברה מהקמתה ועד למכירתה.PsyTech Inc  הייתה הבעלים והמפעילה של מרפאות פסיכיאטריות המציעות טיפולים חדשניים, כמו עירוי קטמין, ספרבאטו וגרייה מוחית מגנטית.

חיים מילא תפקידים ניהוליים מובילים במשך יותר מ־20 שנה בתחום הבריאות והתוכנה הרפואית. הוא מייסד שותף בחמש חברות המשפיעות בתחומן עד עצם היום הזה. 

כחלק מתשוקתו לשירותי בריאות איכותיים, לפתרונות חדשניים ולשווקים מתפתחים, כיום חיים מסייע למרפאות ומיזמים רפואיים שונים בישראל, בארצות הברית ובאפריקה.